Personalizacja wyglądu czatu za pomocą CSS
 

Do czego służy CSS?

Kod CSS to tzw. kaskadowe arkusze stylów. Dzięki nim twórcy stron internetowych mogą opisywać układ elementów tych stron. Poza standardowymi ustawieniami czat umożliwia dodanie własnego arkusza stylów. Dzięki temu Administrator może stworzyć indywidualny wygląd używając właśnie kodu CSS.

Ta funkcja świetnie się sprawdzi u osób, które mają wiele stron o różnej kolorystyce i chcą do nich dopasować czat.

Dzięki temu jedno konto w Live-Chat wystarczy do obsługi wielu różnych stron.

indywidualny wygląd czatu


Jak dodać własny styl CSS?

Swój kod CSS należy umieścić w ustawieniach Indywidualnego wyglądu.

Standardowo arkusz stylów jest dodawany do wszystkich czatów (czyli wszystkich stron, na których jest ten sam kod czatu) automatycznie. Odpowiada za to domyślnie zaznaczona opcja „Dołącz automatycznie do wszystkich czatów”.
Wyłączenie tej funkcji spowoduje wygenerowanie numeru css_template. Jest to kod, który trzeba dodać do skryptu czatu na stronie, gdzie dany styl CSS ma zostać zastosowany. Po kliknięciu w symbol i pojawi się kompletny kod z dodanym już parametrem css_template, który należy dodać do strony.

Indywidualny wygląd
Czater.pl · 14.05.2018 15:36

Akcję automatyczną w postaci zaproszenia do rozmowy wyłączy Pani w ustawieniach triggerów na https://www.czater.pl/userPanel/triggers

Ewelina · 1.05.2018 8:40

Witam, Potrzebuje zmienić ustawienie czatu gdy konsultant jest online. Chcemy abu nie uruchamiał się od razu tylko było widać ikonkę w czym możemy pomóc a nie cały. Gdzie to zmienić.


Twoja opinia:

Podpis:

Adres email:
(nie będzie opublikowany)

Twoja ocena:

Twój komentarz zostanie dodany po zakceptowaniu przez moderacje.